אודות האתר

 

צ‘קר מנוע החיפוש שעובד בשבילכם, ושומר עליכם. השימוש במנוע החיפוש מעניק לכם חיפוש השומר על הגדרות פרטיות מתקדמות, תוך כדי התבססות על נתונים ממיטב מנועי החיפוש הקיימים ברשת - וכל זה בממשק פשוט ונוח לשימוש. בעזרת צ‘קר כל המידע מופיע לפניכם באפקטיביות, ומבלי שמסרתם (ללא ידיעתכם) מידע אישי למנועי החיפוש.

 

רשת האינטרנט מספקת לנו מידע ומשאבים רבים המסייעים לנו בכל תחומי החיים. אנו משתמשים באינטרנט למטרות פנאי, עבודה, לימודים, מציאת מידע, שירותים ממשלתיים, שירותים בנקאיים ועוד.

 

אך על מנת להתמצא ולאתר בקלות את המידע שלו אנו זקוקים, עלינו להשתמש במנועי חיפוש. בעזרתם נוכל למצוא את האתרים שאנו מבקשים, את המוצרים ונותני השירותים, או כל מידע אחר.  השימוש במנועי חיפוש מאפשר לנו למצוא בקלות תוצאות חיפוש רלוונטיות, אך יחד עם זאת מביא איתו סכנות של פגיעה בפרטיות.

 

למרות שהיום ישנו עליה במודעות לנושא והבעיות המתעוררות ממנו, רבים אינם מודעים לפגיעה בפרטיות המתרחשת כאשר הם עורכים שימוש תמים בגוגל. 

 

מנועי החיפוש נוהגים לאסוף מידע רב על המשתמשים. הם יודעים מאיזה מחשב או טלפון אתם גולשים, הם יודעים היכן אתם נמצאים, מה חיפשתם אתמול, אילו מוצרים בחנתם באמזון ובאילו אתרים גלשתם. הם טוענים שזה לצורך שיפור חווית המשתמש ואיכות החיפושים, אך בפועל המידע הזה נשמר על ידי מנועי החיפוש ונעשה בו שימוש למטרות מסחריות, כאשר המרוויחים היחידים הם מנועי החיפוש ולא המשתמשים. אתר צ‘קר מסייע לכם לשים לזה סוף. האתר  מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של מנועי החיפוש המתקדמים, אך לשים סוף לחדירה לפרטיות.

 

אתר צ‘קר מאפשר לכם גישה אל מיטב מנועי החיפוש החזקים ביותר ברשת. באתר תוכלו לקבל תוצאות עבור כל שאילתת חיפוש, המבוססות על מידע מצרפי הנשאב מתוך מבחר מנועי החיפוש המובילים. וכל זה ללא העברת מידע אישי מיותר למנועי החיפוש.

 

באמצעות ממשק שימוש פשוט ונוח, אתם מבצעים שאילתת חיפוש פשוטה אחת. האלוגריתם שלנו מפנה אותה לכל מנועי החיפוש ובונה לכם תוצאה מצרפית השמה דגש על רלוונטיות, סינון תוכן ממומן ושמירה מתקדמת על הפרטיות.

 

אתר צ‘קר אינו אוסף ושומר מידע על המשתמשים, ואינו עוסק בבניית פרופילים או העברתם לגורמי צד שלישי.  ולא רק שאיננו עושים זאת, אנו מגנים עליכם מפני מנועי חיפוש אחרים העושים זאת. התוצר הסופי הוא תוצאות חיפוש מגוונות ומותאמות באופן אישי. מהיום אין צורך לחפור בכל מנועי החיפוש, ניתן לקבל את כל תוצאות החיפוש בממשק אחד פשוט ונוח לשימוש.